Kalender

nov 18 kl. 16:30 – 18:00
16:30
2. Division Damer Pulje 3 Runde 4 Kampnr 117788 Middelfart VK – Fortuna Odense Volley.2 Lillebæltshallen Færøvej 74 5500 Middelfart 18-11-2017 16:30
nov 21 kl. 18:30 – 20:00
18:30
2. Division Damer Pulje 3 Runde 7 Kampnr 117798 DHV Odense.2 – Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen Mejerivej 1 5260 Odense S 21-11-2017 18:30
10:00
Danmarkserie Herre Syd, Efterår DSH Runde 4 Kampnr 118667 Fortuna Odense Volley – Nordenskov Ungdoms-og IF Alssund Gymnasiet, Sønderborg Grundtvigs Allè 86 6400 Sønderborg 25-11-2017 10:0
12:00
Danmarkserie Herre Syd, Efterår DSH Runde 4 Kampnr 118669 Fortuna Odense Volley – Volley Team Odense Alssund Gymnasiet, Sønderborg Grundtvigs Allè 86 6400 Sønderborg 25-11-2017 12:0
dec 3 kl. 14:00 – 15:30
14:00
Danmarkserie Herre Syd, Efterår DSH Runde 5 Kampnr 118677 Fortuna Odense Volley – Kolding VK Klostermarkshallen Athenevænget 6 5250 Odense Sv 03-12-2017 14:0
16:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 5 Kampnr 117790 Sønderborg VK – Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønderborg Grundtvigs Allè 86 6400 Sønderborg 03-12-2017 16:0
dec 9 kl. 10:00 – 11:30
10:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 6 Kampnr 117794 Fortuna Odense Volley.2 – Øster Starup – Vester Nebel IF Marienlyst Centret Hal 1 Windelsvej 138 5000 Odense C 09-12-2017 10:0
jan 13 kl. 17:30 – 19:00
17:30
2. Division Damer Pulje 3 Runde 8 Kampnr 117802 Ikast KFUM Wildcard.2 – Fortuna Odense Volley.2 Hyldgårdsskolens hal A Hyldgårds Alle 9 7430 Ikast 13-01-2018 17:30
jan 20 kl. 16:00 – 17:30
16:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 9 Kampnr 117808 Fortuna Odense Volley.2 – VT Esbjerg Dalumhallen Mejerivej 1 5260 Odense S 20-01-2018 16:0
jan 23 kl. 18:30 – 20:00
18:30
2. Division Damer Pulje 3 Runde 14 Kampnr 117826 Fortuna Odense Volley.2 – DHV Odense.2 Klostermarkshallen Athenevænget 6 5250 Odense Sv 23-01-2018 18:30
feb 4 kl. 13:00 – 14:30
13:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 10 Kampnr 117810 BVC-Nordenskov Volley – Fortuna Odense Volley.2 Esbjerg Sem. Boldhal Skolebakken 171 6705 Esbjerg Ø 04-02-2018 13:0
mar 3 kl. 15:00 – 16:30
15:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 16 Kampnr 117836 VT Esbjerg – Fortuna Odense Volley.2 Ådalskolen – Bohr Ådalsvænget 34 6710 Esbjerg V 03-03-2018 15:0
mar 6 kl. 18:30 – 20:00
18:30
2. Division Damer Pulje 3 Runde 21 Kampnr 117854 DHV Odense.2 – Fortuna Odense Volley.2 Dalumhallen Mejerivej 1 5260 Odense S 06-03-2018 18:30
mar 11 kl. 12:00 – 13:30
12:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 17 Kampnr 117838 Fortuna Odense Volley.2 – BVC-Nordenskov Volley Klostermarkshallen Athenevænget 6 5250 Odense Sv 11-03-2018 12:0
mar 13 kl. 20:45 – 22:15
20:45
2. Division Damer Pulje 3 Runde 18 Kampnr 117844 Middelfart VK – Fortuna Odense Volley.2 Lillebæltshallen Færøvej 74 5500 Middelfart 13-03-2018 20:45
16:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 19 Kampnr 117846 Sønderborg VK – Fortuna Odense Volley.2 Alssund Gymnasiet, Sønderborg Grundtvigs Allè 86 6400 Sønderborg 25-03-2018 16:0
apr 8 kl. 12:00 – 13:30
12:00
2. Division Damer Pulje 3 Runde 20 Kampnr 117850 Fortuna Odense Volley.2 – Øster Starup – Vester Nebel IF Klostermarkshallen Athenevænget 6 5250 Odense Sv 08-04-2018 12:0